VRF klima sistemi, oldukça kullanışlıdır.

 

" />

Vrf Klima Sistemi Nedir?

 • Vrf Klima Sistemi Nedir?

  Plazalarda, villalarda, otellerde, hastanelerde, büyük iş merkezlerinde ve daha akla gelebilecek birçok alanda kullanılarak, havalandırma sisteminin doğru zamanda ve doğru orantıda yaşam alanlarını soğutma veya ısıtmaya yarayan bir sistem olan VRF klima sistemi, oldukça kullanışlıdır.

                  Tek bir dış üniteye bağlı olarak değişik kapasite ve tiplerde birden çok iç ünitenin bağlanabildiği bir sistemdir. Bu sistem ile havalandırma işlevi (ısıtma veya soğutma)her yaşam ortamını birbirinden bağımsız kontrol eder. Esnek tasarımı, bakımındaki kolaylık, uzun ömürlü çalışabilmesi, yedekleme gerekmemesi, çevreye dost oluşu, kolay işlemcisi ve özellikle sağladığı enerji tasarrufundan dolayı VRF klima sistemi çoğunluk tarafından tercih edilen ve kullanışlı bir klima sistemidir. Çok ileri seviye kontrol sistemine sahip olduğundan dolayı, ısıtma ve soğutma işlemlerini farklı bölgelere aynı anda gerçekleştirebilmektedir. Isıtma ve soğutmada iç ünitelerin birbirinden bağımsız çalışması ise bu sistemdeki hatayı ortadan kaldırmaktadır. Bu klima sistemlerinde, iç mekânda başka bir tesisat kurmaya gerek olmaz. Farklı hava işleme ünitelerinin tek ortamda birleştirilmesinde esneklik sağlayarak harika bir kullanım ortaya koymaktadır. Teknolojiye uygun olması ve işlevindeki profesyonellik ile hemen tüm işletmelerin tercih ettiği kullanışlı bir klima sistemidir.

                  Birçok markadan tedarik edilebilen VRF klima sistemi için teknik servisi hizmetini veren Alyatek, profesyonel ekibi ile güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Sunulan bu son teknoloji ürününü kullanan herkesi memnun bırakmaktadır.  Görüntülenme : 1076
  Yayınlanma Tarihi : 09/04/2016