Hakkımızda

 • Hakkımızda

  En iyi klima ,Soğutma sistemleri, ısıtma sistemleri, soğuk odalar, endüstriyel mutfak ekipmanları, ısı geri kazanım cihazları, fanlargemi fanları, gemi donatım malzemeleri, temizlik ürünleri alanlarında, yurt içi ve yurt dışı pazarda, proje, mühendislik hizmetleri vermek amacıyla kurulmuş olan firmamız;

  Güvenirlik, müşteri odaklılık, yenilikçilik, kalite, sorumluluk, gizlilik ve takım çalışması, çağdaş hizmet anlayışı ve avantajlı fiyata iş üretmenin doğal sonucu, bizleri uzun yıllara yayılan vazgeçilmez, güven dolu, dost birlikteliklere taşımıştır. Yaratıcılığın büyüsünden, muhteşem tasarımlara, teknolojiden yaşanan sanatlara, uzanan yolculuğumuz ortak hedeflerimize tutkuyla bağlanabildiğimizden kaynaklanıyor.

  Vizyonumuz;

  En iyi klima ,Ürettiğimiz hizmetin her sürecinde, kaliteyi ön planda tutarak, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak, sektör içerisinde saygın kuruluşlar arasında yer almak, alanında etkin ve teknolojik çözümler üretmek için, hızla gelişen teknolojiyi takip edip, müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde hizmet sağlamaktır.

  Misyonumuz;

  En iyi klima ;Müşterilerimizin hedef kitlelerine kolay ve hızlı ulaşmalarını sağlayarak ve pörtföyümüze katacağımız yeni müşterilerimiz ile sektörün önde gelen firmaları arasında yer alacağımıza tüm kadrosuyla inanmış olan Alya Ship Services, kurumsallaşarak yoluna devam etmektedir. Firmamız yenilenen üretim teknolojilerini takip etmekte ve sizlere daha kaliteli, daha hızlı ve daha ekonomik üretim yapabilmek için çalışmaktadır.