İyonizer Filtre nedir?

 • İyonizer Filtre nedir?

  Gelişen teknolojiyi kendi yararına kullanmayı amaçlayan firmalar müşterilere sundukları cihazlar üzerinde sürekli geliştirmeler yaparak bunu sağlamayı amaçlıyor. Klima ve havalandırma sistemleri üzerine hizmet veren firmalar ise zamanla daha yüksek verimlilik ve daha düşük enerji harcaması ile çalışan cihazlar üretmeyi amaçlıyor. Bu sayede müşteriler tarafından fazlaca tercih edilen markalar müşteri potansiyelini arttırarak sektördeki yerini garantiliyor.

  Klima cihazları üzerine çalışma yapan firmalar filtre sistemleri üzerine yoğunlaşarak diğer firmalardan farklı bir hizmet sunmayı amaçlıyor. İyonizer filtre sistemi bu filtrelerden birisi olarak karşımıza çıkıyor. İyonizer fltre kullanan klima cihazları bu sayede ortamda iklimlendirme gerçekleştirirken aynı zamanda ortam havasını temizliyor. Pozitif yüklü iyonizer filtre havadaki negatif yüklü toz zerreciklerini kendisine çekiyor.

  Bu sayede klima çalışırken ortamda nefes almayı zorlaştırıcı maddeleri de hapsediyor. Bu filtreyi kullanan klimalar ortam açısından oldukça yararlı olsa da en zayıf noktaları toz toplama konusunda geliyor. Bu filtre sistemleri diğer filtrelere göre 4 kata kadar daha fazla toz hapsediyor. Bu yüzden klima filtrelerinin daha sık temizlemesi gerekiyor. Temizleme rutini esnasında da klima kullanılamadığı için müşterileri olumsuz yönde etkiliyor.

  İyonizer filtre teknolojisi kullanan bütün klima modellerine uygun fiyat fırsatları ve Alyatek güvencesi ile www.alyatek.com adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Klima sistemleri ile ilgili aklınıza takılan her türlü sorun karşısında ise Alyatek müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.  Görüntülenme : 747
  Yayınlanma Tarihi : 22/06/2016